Dlaczego w EKO-PARK korzystamy z platformy zdalnego zawierania umów AUTENI?

To proste. Dzięki niej firmy 90% szybciej i 50% taniej podpisują umowy. A przy tym zachowuję wysokie bezpieczeństwo!

Autenti – czy platforma on-line do zawierania umów – pomaga użytkownikom zaoszczędzić cenny czas i sprawia, że proces podpisywania dokumentów nie kojarzy się już z przerzucaniem w nieskończoność stert papierów.

Czas to pieniądz

Projekt EKO PARK to prężnie działająca firma, która od początku wprowadziła szereg innowacji. Panele fotowoltaiczne, stacje ładowania aut elektrycznych to tylko wybrane a nich. Jesteśmy zespołem rozsianym w różnych lokalizacjach, dlatego już na starcie zdaliśmy sobie sprawę, że proces podejmowanie uchwał, czy zawierania umów w tradycyjnym modelu nie działa optymalnie – jest czasochłonny, angażuje wiele osób i jest w związku z tym drogi – podkreśla Tomasz Kalinowski – prezes firmy. A my lubimy ułatwiać życie Klientom, dlatego w EKO-PARK wprowadzamy możliwość zdalnego zawierania umów rezerwacyjnych!

Autenti umożliwia podpisanie między innymi:

– umowy o dzieło lub zlecenie

– protokoły odbioru

– umowy inwestycyjne

– umowy sprzedaży

– kontrakty z klientami

– umowy NDA z kontrahentami.

Dlaczego dziś?

Polityka #zostańwdomu wpływa na nasze codzienne życie. Klient odnosi wrażenie, że nie może niczego załatwić tkwiąc w domu. Wiemy już dziś, że świat po koronawirusie się istotnie zmieni. Dużo część codziennych czynności przeniesie się do kanałów zdalnych, w tym znaczna część zawieranych umów. Dlatego już dziś zaoferowaliśmy naszym klientom, aby bez wychodzenia z domu – na platformie AUTENTI zawierali umowy rezerwacyjne mówi Krzysztof Dresler, członek Zarządu Capitalia Real Estate Gęsia, realizującego projekt EKO PARK Lublin. Zawieranie umów z klientami: wstępnych czy rezerwacyjnych w modelu tradycyjnym generuje istotne koszty dla obu stron. Proces angażuje po obu stronach ludzi do skanowania podpisanej umowy i jej zarchiwizowania. Często nasi klienci nie mieli czasu na czekanie na dokumenty, chcieli działać szybko, by sprawnie ruszyć proces kredytowy – tłumaczy.

Jasno określone cele

W EKO PARK postawiliśmy pytanie czy kanał zdalny do zawierania umów:

  • skróci czas potrzebny na podpisanie umów rezerwacyjnych z klientami,
  • zwiększy bezpieczeństwo transakcji,
  • obniży koszty związane z wytworzeniem, skanowaniem i archiwizacją umów.

Odpowiedź była oczywista, dlatego zwróciliśmy się do Autenti, by rozwiązać problem męczącego zarządzania dokumentacją papierową i jej późniejszego przechowywania.

Szerzenie innowacyjności

W dzisiejszych czasach Klienci coraz lepiej reagują na podpisywanie dokumentów online, choć wciąż rodzi to pewne obawy. Często po przejściu przez proces i pobraniu podpisanego dokumentu wraz z certyfikatem dostajemy sygnały, że klienci są zadowoleni ze sprawnego działania i łatwości obsługi platformy Autenti. – podsumowuje Aneta, specjalistka AUTENTI.

Co to jest podpis elektroniczny?

Inaczej nazywany e-podpisem. Posiada cechy autentyczności, integralności oraz niezaprzeczalności. W oparciu o Rozporządzenie eIDAS podpis elektroniczny musi być:

  • w postaci elektronicznej,
  • złożony przez podpisującego, który jest osobą fizyczną,
  • dołączany lub powiązany z podpisywaną treścią
  • świadomie użyty przez podpisującego podczas podpisywania dokumentu.

Call Now Button