Informacje o deweloperze inwestycji
EkoPark ul. Kwarcowa

CAPITALIA REAL ESTATE GĘSIA Sp. z o.o.

 

  • Inwestycję realizuje Capitalia Real Estate Gęsia Sp. z o.o., wcześniej znana pod nazwą TIM Development Sp. z o.o. wywodzącej się z grupy WODROL, który na rynku lubelskim zrealizował m. in. budowę Hotelu Wieniawski oraz nadbudowę nad budynkiem NOT.
  • Grupa WODROL ma na swoim koncie realizację osiedli, apartamentowców, marketów, galerii handlowych, biurowców, banków, restauracji i hoteli w całej Polsce.
  • W ostatnim czasie firma zrealizowała duże inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu: Zielona Klecina oraz Łowiecka 21. W Lublinie TIM Development Sp. z o.o. zrealizował inwestycję Czechowska 3 i jest w trakcie kolejnego projektu mieszkaniowego - Misjonarska 20.
  • Potwierdzeniem najwyższych standardów realizacji inwestycji są liczne nagrody i wyróżnienia dla firmy oraz przyznany certyfikat ISO 9001.

Współpraca z PZFD

  • Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich co potwierdza nasze zobowiązanie do tworzenia inwestycji deweloperskich według najlepszych standardów rynkowych istniejących w branży nieruchomości.

Nasz zespół

Krystian Kłoczkowki

Obsługa prawna

Studio 3

Pracownia architektoniczna

Zarząd

Tomasz Kalinowski

Prezes zarządu

Krzysztof Dresler

Członek zarządu

Jacek Pacholczyk

Członek zarządu

Andrzej Podsiadło

Członek zarządu

Grzegorz Ignaciuk

Członek zarządu

Call Now Button