Deweloper Lublin

Twoje wymarzone mieszkanie

Szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Chcesz cieszyć się funkcjonalnym i nowoczesnym osiedlem mieszkaniowym, które czerpie z najnowszych rozwiązań technologicznych i ekologicznych? Świetnie trafiłeś! Mieszkania oferowane przez Eko Park – czołowego dewelopera w Lublinie, zlokalizowane na osiedlu przy ulicy Jemiołuszki, to najwyższy poziom współczesnego budownictwa i architektury, odpowiadający na wszystkie potrzeby Twoje i Twojej rodziny, aby zapewnić Ci komfort i najwyższy standard życia. Nasze lokale dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Poznaj nasze inwestycje i zainwestuj w swoje własne M!

Mieszkania deweloper Lublin

Wysoki standard inwestycji

Mieszkania deweloperskie są obecnie bardzo popularne. Chętnie wybierają je rodziny z dziećmi, pary, nowożeńcy czy single. Rynek pierwotny ma wiele zalet – kupione mieszkanie można dowolnie zaaranżować, kierując się własnym gustem, upodobaniami i potrzebami. Nasze mieszkania, wybudowane przez cenionego dewelopera w Lublinie, to komfort, bezpieczeństwo i nowoczesna forma, która jest niezwykle użyteczna, a do tego bardzo estetyczna i atrakcyjna wizualnie.

Nowe mieszkania od dewelopera w Lublinie to jasne i przestronne lokale, wyposażone we wszelkie udogodnienia – duże okna, balkony i tarasy, wydzielone ogródki, własne miejsca parkingowe. Do użytku wspólnego w budynku są cichobieżne windy, a jako elementy małej architektury zewnętrznej – ławki, place zabaw i stojaki na rowery.

Deweloper Lublin, mieszkania deweloper Lublin - Ekologiczne rozwiązania

Nasze inwestycje projektujemy i realizujemy w duchu ekologii i zrównoważonego rozwoju. Wierzymy, że dbałość o planetę w kwestiach pozyskiwania energii lub sadzenia roślin to dobry krok w kierunku ochrony środowiska naturalnego.
W naszych obiektach wykorzystujemy panele fotowoltaiczne, stanowiska ładowania samochodów elektrycznych oraz stacje uzdatniania wody, które nie tylko mają wpływ na wysokość kosztów utrzymania mieszkania, ale także są lepsze dla planety.
Zachęcamy także mieszkańców do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, dzięki organizowaniu stref wypoczynkowych, rekreacyjnych, placów zabaw. Nasze mieszkania deweloperskie Lublin są stworzone z myślą o Tobie!

Informacje o deweloperze inwestycji
EkoPark ul. Jemiołuszki

CAPITALIA PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Lublinie

Misjonarska 20
20-107 Lublin

REGON: 387366451
NIP: 7011001751
KRS: 0000865449

Współpraca z PZFD

  • Należymy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich co potwierdza nasze zobowiązanie do tworzenia inwestycji deweloperskich według najlepszych standardów rynkowych w branży nieruchomości.

Nasz zespół

Krystian Kłoczkowki

Obsługa prawna

Herman and Partners

Pracownia architektoniczna

Zarząd

Tomasz Kalinowski

Prezes zarządu

Mieszkania deweloper Lublin

Idealnie dostosowane lokale

W naszej ofercie znajdziesz lokale o różnej powierzchni – od 35 do 69m², które spełnią oczekiwania i potrzeby zarówno singli, jak i rodzin. Nasi klienci stale inspirują nas do ulepszania stosowanych rozwiązań i poszukiwania nowych. Lublin jest bardzo dynamicznie rozwijającą się aglomeracją miejską, a jego mieszkańcy mają coraz większe oczekiwania w kwestii swojego przyszłego mieszkania. To motywuje nas do stałego rozwoju w obszarze budownictwa i architektury.

lublin_index3-min

Deweloper Lublin, mieszkania deweloper Lublin

Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości

Od wielu lat prowadzimy inwestycje mieszkaniowe na terenie Lublina. Czyni to z nas zaufanego dewelopera i odpowiedniego wykonawcę Twojego wymarzonego mieszkania. Korzystamy z usług profesjonalnych i doświadczonych architektów oraz wykonawców. Przykładamy ogromną wagę do używanych materiałów i komponentów oraz technik budowlanych, aby proponowane przez nas mieszkania były funkcjonalne, piękne i wykończone z należytą starannością.

Mieszkania deweloperskie w Lublinie - Eko Park Jemiołuszki

Inwestycja we własne mieszkanie to bardzo przyszłościowa decyzja. Lublin jest miastem, które odwiedza wielu studentów. Zachęca też do podjęcia pracy mieszkańców okolicznych miejscowości. Kupno mieszkania w Lublinie to świetne posunięcie, które może zaowocować w przyszłości, jeśli zdecydujesz się  przeznaczyć lokal na wynajem. Niezależnie, czy chcesz kupić mieszkanie do zamieszkania czy w celu zainwestowania pieniędzy – sprawdź ofertę Eko Park Jemiołuszki Lublin i zrób krok w stronę nowoczesności i ekologii.

Call Now Button