Deweloper Lublin. Twoje wymarzone mieszkanie

Szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Chcesz cieszyć się funkcjonalnym i nowoczesnym osiedlem mieszkaniowym, które czerpie z najnowszych rozwiązań technologicznych i ekologicznych? Świetnie trafiłeś! Mieszkania oferowane przez Eko Park – czołowego dewelopera w Lublinie, zlokalizowane na osiedlu przy ulicy Jemiołuszki, to najwyższy poziom współczesnego budownictwa i architektury, odpowiadający na wszystkie potrzeby Twoje i Twojej rodziny, aby zapewnić Ci komfort i najwyższy standard życia. Nasze lokale dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb i oczekiwań mieszkańców. Poznaj nasze inwestycje i zainwestuj w swoje własne M!

Mieszkania deweloper Lublin. Wysoki standard inwestycji

Mieszkania deweloperskie są obecnie bardzo popularne. Chętnie wybierają je rodziny z dziećmi, pary, nowożeńcy czy single. Rynek pierwotny ma wiele zalet – kupione mieszkanie można dowolnie zaaranżować, kierując się własnym gustem, upodobaniami i potrzebami. Nasze mieszkania, wybudowane przez cenionego dewelopera w Lublinie, to komfort, bezpieczeństwo i nowoczesna forma, która jest niezwykle użyteczna, a do tego bardzo estetyczna i atrakcyjna wizualnie.

Nowe mieszkania od dewelopera w Lublinie to jasne i przestronne lokale, wyposażone we wszelkie udogodnienia – duże okna, balkony i tarasy, wydzielone ogródki, własne miejsca parkingowe. Do użytku wspólnego w budynku są cichobieżne windy, a jako elementy małej architektury zewnętrznej – ławki, place zabaw i stojaki na rowery.

Informacje o deweloperze inwestycji
EkoPark ul. Jemiołuszki

CAPITALIA PROPERTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Lublinie

Misjonarska 20
20-107 Lublin

REGON: 387366451
NIP: 7011001751
KRS: 0000865449

Nasz zespół

Krystian Kłoczkowki

Obsługa prawna

Herman and Partners

Pracownia architektoniczna

Zarząd

Tomasz Kalinowski

Prezes zarządu

Call Now Button